IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Порадьте планшет
Aa111111
сообщение 24.4.2023, 16:45
Сообщение #1


Очень активный
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 945
Регистрация: 19.9.2013
Пользователь №: 5071



Репутация:   0  


Привіт, я хочу купити планшет, але зовсім не розбираюсь в цьому. Які функції потрібно шукати і скільки грошей взагалі варто витратити? Можливо, порадиш якусь модель? Просто не дуже розуміюсь.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
123123123
сообщение 24.4.2023, 16:45
Сообщение #2


Очень активный
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 658
Регистрация: 14.1.2016
Пользователь №: 6173



Репутация:   0  


Привіт! Я вже купувала планшети різних виробників і можу тобі допомогти з цим. Відповідно до твоїх потреб, варто звернути увагу на функції дисплея, процесора та батареї. Зазвичай, за планшет потрібно віддати від 5 до 15 тисяч гривень, залежно від бажаної моделі та виробника.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Aa111111
сообщение 24.4.2023, 16:46
Сообщение #3


Очень активный
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 945
Регистрация: 19.9.2013
Пользователь №: 5071



Репутация:   0  


Дякую за поради. Але все ще не можу зрозуміти, яка модель найкраща. Є якісь рекомендації? Просто було б найкраще якщо б ви просто взяли та порадили якусь конкретну модель яку б я вже купив би.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Rec
сообщение 24.4.2023, 16:47
Сообщение #4


Очень активный
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 2493
Регистрация: 7.7.2010
Из: Астана
Пользователь №: 1765



Репутация:   52  


Цитата(Aa111111 @ 24.4.2023, 16:45) *
Привіт, я хочу купити планшет, але зовсім не розбираюсь в цьому. Які функції потрібно шукати і скільки грошей взагалі варто витратити? Можливо, порадиш якусь модель? Просто не дуже розуміюсь.


Вам краще подивитися на каталог планшетів ]]>https://allo.ua/ua/products/internet-planshety/]]> в інтернет магазині "Алло" є широкий вибір моделей від різних виробників, з різними функціями та цінами. Я б рекомендував звернути увагу на модель Samsung Galaxy Tab S7. Цей планшет має потужний процесор, великий екран з високою роздільною здатністю та довгу роботу батареї. Також, він підтримує роботу стилуса, що може бути корисним для заміток та малювання. Крім того, ця модель має дуже зручний дизайн та є досить легкою.

В цілому, Samsung Galaxy Tab S7 - це прекрасний вибір для тих, хто шукає потужний та зручний планшет за доступною ціною. Особливо, якщо вам потрібний планшет для роботи, навчання або розваг.

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Сейчас: 29.3.2024, 9:49

Пикап(pick up), Соблазнение, Отношения, Личностный Рост, Бизнес, Предпринимательство, Лидерство, Менеджмент, Маркетинг, НЛП, Психотехнологии, Уникальные материалы и авторские статьи, Ответы профессионалов, Рекомендации мастеров, Ответы на ваши вопросы, Мотивирующее окружение, Хорошая среда для вас
Добро пожаловать на форум Будь Альфой.


Яндекс.Метрика